Мариновані кабачкові “Кільця чилі” в соусі на зиму: зазвичай їх з’їдають першими

Хрумкі та смачні мариновані кабачкові "Кільця чилі" в соусі на зиму виглядають дуже красиво. З'їдаються не тільки кабачки, а й соус із великим задоволенням або соус можна пустити на підливу до м'яса. Кабачки виходять щільні, не розвалюються за рахунок своєї "кільцевої" форми, за смаком злегка гостренькі, якраз те що треба на закуску або під картоплю з м'ясом!

Минулого року я вперше спробувала отакі мариновані кабачкові “Кільця чилі” в соусі, закатала на пробу лише три літрові баночки. У грудні відкрили першу, а через пару днів не стало вже ні другої, ні третьої) Такі кабачки всій родині сподобалися і цього року я вирішила заготовити їх у першу чергу та побільше.Готуйте та пробуйте із задоволенням!

Країна Рецептів🍝  у Telegram

Інгредієнти на 3 банки по 0,6 л.:

  •  Кабачки близько – 1,2 кг. (кабачків беріть стільки, скільки влізе у банки)
  •   Солодкий перець – 2 шт.
  •   вода – 1 л.
  •  Цукор – 70 г.
  •   Сіль – 30 г.
  •   Гострий чилі кетчуп – 150 г.
  •  Томатна паста – 200 г.
  •  Часник – 6 зубчиків
  •  Кріп – невеликий пучок
  •   лавровий лист – 2 шт.
  •  оцет 9% – по 0,5 ст.л. у банку

Як  готувати кабачкові “Кільця чилі” в соусі:

Кабачки чистимо і нарізаємо на кружечки. Щоб закуска виглядала ефектніше я проходжуся по кабачках “корейської” теркою, так я відразу їх і очищаю, і надаю більш презентабельний вигляд.

Далі будь-яким зручним способом вирізаємо серцевину. Я роблю це за допомогою звичайної кришечки. Цього можна взагалі не робити, але, як і писала вище, кільця кабачків щільні та не розкисають у процесі зберігання.

ЩЕ КАБАЧКИ: ❤ Лечо з кабачками та перцем на зиму

М’якуш ні в якому разі не пропаде, з неї жарю оладки.


Закладаємо кабачки в каструлю, заливаємо окропом, залишаємо на 2-3 хвилини, а потім відкидаємо на друшляк.

У чисту каструлю вливаємо воду, всипаємо сіль, цукор, додаємо гострий чилі-кетчуп, томатну пасту, болгарський перець дрібним кубиком та тертий часник. Ставимо каструлю на вогонь, доводимо до кипіння і проварюємо 2-3 хвилини.

Як тільки все закипіло, додаємо пучок рубаного кропу, закладаємо лавровий лист, знову доводимо до кипіння і знімаємо з вогню.

Беремо чисті сухі баночки, в кожну вливаємо 9% оцет, потім закладаємо кабачки, заливаємо все це маринадом до верху і прикриваємо кришками. Важливо, щоб банки були заповнені щільно та без порожнеч. Я укладала чергуючи маринад і кільця – так, на мій погляд, зручніше.

На дно каструлі укладаємо марлю або рушник, ставимо банки, заливаємо гарячою водою до плічок і стерилізуємо з моменту закипання рівно 15 хвилин на помірному вогні.

Після стерилізації банки щільно закручуємо кришками, ставимо дном нагору і прибираємо під “шубу” до повного остигання. Закуска добре зберігається як в холоді, так і при кімнатній температурі! Я зберігала вдома, у квартирі, у звичайній коморі.

Простою заготівлю назвати не можна, все ж є тут деякі клопоти, але результат, безумовно, стоїть витраченого часу. Кабачки виходять чудові і смачний маринад з перцем йде до останньої краплі! Сміливо рекомендую готувати та куштувати, заготовочка просто відмінна!

ЩЕ РЕЦЕПТИК: ❤ Кабачки як грузді: гострі і хрусткі з часником і зеленню

Взимку баночки з цією закускою “підуть” насамперед! Дуже смачно та зберігається у шафі! Вдалих та найсмачніших вам заготовок, шановні передплатники та гості каналу! Готуйте та пробуйте із задоволенням! ❤

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Світ рецептів
Мариновані кабачкові “Кільця чилі” в соусі на зиму: зазвичай їх з’їдають першими
Шоколадний торт з шоколадним кремом – багато шоколаду не буває