Смак із дитинства: вафельний торт із трьох інгредієнтів

Вафельний торт зі згущеним молоком – це найпростіший торт у приготуванні! Готується зовсім без клопоту, його можна приготувати буквально у польових умовах. А якщо торт прикрасити ягодами, шоколадом або горішками, його можна подати навіть на святковий стіл.

Моя бабуся та мама завжди готували цей тортик. Він дуже простий і чудово підійде для щоденного чаювання. Як начинка використовувалося не тільки згущене молоко, але й різне варення. З його допомогою смак десерту постійно змінювався і був цікавішим. А в цьому варіанті в тортик ми додамо горіхи та шоколад. Вийде просто чудово.

Інгредієнти:

  • Корж – 12 шт. вафельні
  • Молоко згущене – 600 г варене
  • Масло вершкове – 200 г

 Як готувати вафельний торт:

Вершкове масло потрібно заздалегідь (мінімум за годину) дістати з холодильника, щоб воно стало м’яким. Нагрівати його в мікрохвильовій печі не потрібно, інакше воно може стати рідким і крем не вийде таким, як треба. Намагайтеся вибрати хороше якісне масло, щоб крем вийшов ніжним, з вершковим смаком (я використала масло 82% жирності).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Наполеон “Дует” з двома видами заварного крему — тепер найулюбленіший торт

Варене згущене молоко можна використовувати як класичне, так і зі смаком лісового горіха. М’яке вершкове масло перекласти в глибоку миску і за допомогою міксера збити в світлу і пишну масу.

Потім додати згущене молоко і ще раз добре збити, щоб вийшов однорідний крем. Крему виходить багато, при збиванні маса стане пишною та м’якою.

На плоску тарілку або тортівницю викласти трохи крему і зверху покласти перший вафельний корж (в такий спосіб майбутній торт не ковзатиме по поверхні). Зібрати торт, перемазуючи всі коржі рівним шаром крему, рівномірно розподіляючи його плоскою лопаткою або ножем.

За бажання кожен шар можна посипати рубаними горішками, наприклад, смаженим арахісом, раніше очищеним від лушпиння. Останній корж не потрібно поспішати змащувати кремом. Для того щоб готовий торт при розрізанні залишався цільним і краще просочився, на торт потрібно поставити невеликий гніт. Тому останній сухий корж накрити плоскою тарілкою, а зверху поставити повну банку з варенням або водою, можна також поставити невелику каструлю.

Забрати торт у холодильник на 1-2 години. Крем для останнього шару необхідно залишити при кімнатній температурі. Дістати торт із холодильника, прибрати вантаж і покрити верх і боки кремом.

Прикрасити торт за бажанням. Можна обсипати торт тертим шоколадом як на фото.

Так як торт виходить досить солодким, раджу прикрасити його свіжими ягодами та м’ятою, це не тільки зробить смак десерту більш збалансованим, а й надасть йому ошатного вигляду.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Святковий торт «Карпати» – покроковий рецепт з фото

Готовий торт після просочення та охолодження чудово нарізається, шари не роз’їжджаються, коржі добре просочені кремом, але при цьому вони не мокрі, а сам торт дуже смачний!

Приємного чаювання! Смачного!

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Світ рецептів
Смак із дитинства: вафельний торт із трьох інгредієнтів
Кавове желе як альтернатива еспресо за японським рецептом